Dom, ul. Świerkowa
Świerkowa, Gowino, pomorskie
- 1 358 000 zł
- 299,30 m²
- 4 537,25 zł/m²
Daria Kopaczewsk...
Skontaktuj się
Dom, ul. Świerkowa
Świerkowa, Gowino, pomorskie
zaktualizowane:
26 kwietnia 2026
Dom, ul. Świerkowa
Zaktualizowane: 26 kwietnia 2026
1 358 000 zł 299,30 m² 4 537,25 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
1 309 m²
garaż wolnostojący
2009
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 309 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2009Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 358 000 zł (4 537,25 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 299,30 m² (205 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2009
- technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Działka: 1 309 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Sandra Wiśniewska-Rompca Honey Home, zaktualizowane: 26.04.2026
- numer ogłoszenia: 714116
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świerkowa, Gowino, Wejherowo, wejherowski, pomorskie
Opis nieruchomości
PIĘKNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PRZESTRONNYM OGRODEM
Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość wolnostojącą położoną w spokojnej i kameralnej części Gowina. Dom o powierzchni użytkowej z garażem oraz piwnicą 204,9 m2 (całkowitej 299,30 m2) posadowiony jest na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1309 m2. Nieruchomość przeszła gruntowne odświeżenie i jest gotowa do wprowadzenia bez nakładów finansowych. (...)